×

About

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde.

Newsletter

Subscribe to Our Newsletter:

Endüstriyel Yağlar

section-e9a4d85
//cavdarlar.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/sl1-1.jpg

Endüstriyel Yağlar

yapYapıştırıcılar

Endüstri Teknik, endüstri için yüksek kalitede yapıştırıcalar ve macunlar sunmaktadır. Uygulamanız ve seçiminizde size yardımcı olabilmek için uzmanlarımız ile sizlere en iyi desteği sunuyoruz.

elektronik

Elektronik Uygulamalar

Montaj, elektronik koruma ve termal yönetim, elektronik uygulamalara uygulanabilen bazı teknolojilerdir. Silikonlar, epoksiler ve poliüretanlar, kapsülleme sistemleri olarak kullanılan yaygın teknolojilerdir.

ruzgar

Enerji endüstrileri

Endüstri Teknik sizlere Elektrik üretim endüstrileri için doğrudan uygulanabilir ürünler, sistemler ve hizmetlerdeki en yeni gelişmeleri sergiler, ürünleriniz ve hizmetleriniz için en kaliteli satış fırsatlarını sunar.

otomotiv

Otomotiv Ürünleri

Tedarikçilerimiz, otomotiv süreçlerinin hızını ve kalitesini artıracak yeni ürünler geliştirmek için çalışıyor: Gövde tasarımından, parçaların birleştirilmesine, parçaların düzeltilmesinden, düzeltilmesinden özelleştirilmesine bayilere ve filolara kadar.

section-5bd890d
section-61793db
bg-image

Levent Sayın

Endüstriel Yağ Pazarlama ve Teknik Hizmetler Müdürü